More details

Kafelki malowane na życzenie

Personalizowane wzory

Wiesz, czego chcesz. Masz pomysł jak powinna wyglądać Twoja ściana. Albo wcale nie. Masz wątpliwości co do wzoru, ale wiesz na pewno, że chcesz kafelki ręcznie malowane. I chciał(a)byś żebym zaprojektowała coś specjalnie dla Ciebie. Jesteś w dobrym miejscu!

Kafelki malowane na życzenie

Pies? Kot? Jednorożec? Roślina? Górski szczyt?
Namaluję dla Ciebie co zechcesz 🙂

Na które z poniższych pytań odpowiesz: „Tak!”?

  • Lubisz czuć słony zapach oceanu? Pamiętasz jak pachnie skóra wygrzana w wakacyjnym słońcu? Odliczasz czas do kolejnego wyjazdu już od kiedy spadną pierwsze liście z drzew? Jeśli tak, to możesz zamówić widok przedstawiający wzburzone fale oceanu.
  • Czujesz to radosne zmęczenie kiedy byłaś już bliska zdobycia górskiego szczytu, kiedy myślałaś, że już nie dasz rady, ale jednak dałaś? Możesz zamówić kafle przedstawiające ten szczyt i ile razy na niego nie spojrzysz, przypomnisz sobie, że nie ma rzeczy niemożliwych!
  • Lubisz sztukę? Godzinami zwiedzasz muzea albo masz kilka ulubionych prac, które Cię poruszyły? Lubisz Fridę? A może zachwyca Cię Klimt? Picasso? Wzburzona „Wielka Fala” Hokusaia? Teraz możesz mieć na ścianie kafle nimi inspirowane. Wyobraź sobie, smażysz naleśniki dzieciom na kolację i patrzysz na swój ulubiony obraz i już jest przyjemniej.
  • Uwielbiasz rośliny doniczkowe, ale w Twojej kuchni nie ma miejsca na ustawienie choć jednej doniczki z epipremnum? Nic nie szkodzi. Teraz możesz mieć rośliny, którym nie zagrozi ani nadmiar wilgoci ani niedobór światła! Tyle ile chcesz i takie jakie chcesz!

To tylko przykłady, to od Ciebie zależy co będzie na Twojej ścianie. Dodatkowo, jeśli chcesz to chętnie Ci doradzę.

Przykładowe realizacje

Ile kosztuje indywidualny projekt?

Kafelek z indywidualnym projektem

160 zł

  • 15 x 15 cm
  • Kafelek ręcznie malowany naszkliwnie i wypalany w piecu ceramicznym
Kolorowe koty namalowane na kafelkach

Co o personalizowanych kafelkach myślą moi klienci?

Kiedy zobaczyłam ofertę kafelków zdobionych w stylu portugalskim, przejrzałam cała opowieść artystki na jej fb i pomyślałam sobie, że spytam o możliwość wykonania wzorów wybranych przeze mnie. Od razu się zgodziła i wystarczyło przesłać zdjęcia z obrazkami które chciałam mieć i już po paru dniach dostałam projekty. Jestem bardzo wymagająca, jeśli chodzi o szczegóły więc poprosiłam o parę drobnych poprawek i natychmiast moja prośba została spełniona. Jestem zachwycona efektem końcowym i serdecznie polecam każdemu, komu zależy na pięknym spersonalizowanym zamówieniu, by skontaktował się z firmą AZUL aby już za chwilę cieszyć się dziełem artystki. 💞

Krysia

Start Typing
Ta strona wykorzystuje pliki cookies.
Polityka prywatności