More details

Warsztaty malowania azulejos

Dla kogo są warsztaty malowania azulejos?

Technika malowania azulejos jest techniką typową dla krajów gdzie pewnie chętnie pojechał(a)byś na wakacje 😉

Na warsztatach AZUL poznasz tę technikę od strony praktycznej. Namalujesz własne małe ceramiczne dzieło! I tak, ubrudzisz sobie rączki! Ja pomogę, opowiem, pokażę, ale to Ty będziesz malować. Kafelek będzie TWOIM dziełem. I zrobisz z nim po warsztatach (i po wypale, bo muszę go jeszcze wypalić 😉 ) co zechcesz. Zachowasz na pamiątkę. Pochwalisz się koleżance. Podarujesz mamie w prezencie. Może ktoś Ci bliski szczególnie lubi Portugalię i chcesz zaskoczyć tę osobę?

Nie musisz mieć żadnych specjalnych zdolności artystycznych czy manualnych. Jeśli masz – to super! Jeśli twierdzisz, że nie masz – też ok – Twój kafelek i tak będzie super, bo namalujesz go sam(a)!

AZUL zaprasza na warsztaty malowanie azulejos w Krakowie

Co o warsztatach mówią uczestniczki?

„Praca miała mnie uspokoić bo miałam trudny dzień – udało się. Zrobiłam ładny kafel 🙂 Świetny relaks, bardzo udane zajęcia. Najbardziej podobał mi się samodzielny wybór wzorów i fakt, że można samemu dokładać swoje elementy”.

„Malowanie kafla to bardzo uspokajające zajęcie”.

„Oczekiwałam odpoczynku i kontaktu ze sztuką. Zajęcia spełniły moje oczekiwania. Kontakt z pięknem mnie wzrusza. Bardzo dziękuję za te warsztaty”.

„Podobały mi się dostępne wzory, dokładna instrukcja wykonania pracy, krótkie wprowadzenie teoretyczne”.

„Oczekiwałam miło spędzonego czasu. Podobała mi się możliwość wykonania własnej pracy. Warto byłoby powtórzyć udział w warsztatach”.

0

osób wzięło udział w warsztatach

0

spotkań

Najbliższe warsztaty malowania azulejos

Kiedy i gdzie?

Do Warszawy zapraszam 25 maja i 16 listopada. Widzimy się w kawiarni La Lucy.

Chcesz by zorganizować warsztaty malowania azulejos w Twoim biurze, szkole, domu kultury, albo nawet… na wieczorze panieńskim? 😉

* Warunkiem zorganizowania zamkniętych warsztatów jest zebranie się grupy 6-15 uczestników.

Regulamin warsztatów malowania azulejos

Organizatorem warsztatów jest AZUL Paulina Woźny dos Santos.

 1. Warsztaty odbywają się w kameralnych grupach (6-15 osób) w terminie i miejscu każdorazowo wskazanym na stronie zakupu warsztatów na azulkafelki.pl/sklep i trwają około 120 minut.
 2. Udział w warsztatach opłaca się poprzez sklep online organizatora lub wpłatę należności bezpośrednio na konto organizatora po wcześniejszym kontakcie. Obowiązuje przedpłata.
 3. W przypadku rezygnacji z udziału w warsztatach do 10 dni przed terminem ich odbycia się, zostanie zwrócona pełna opłata. W przypadku rezygnacji w czasie krótszym niż 10 dni – opłata nie zostaje zwrócona.
 4. O rezygnacji z udziału w warsztatach należy niezwłocznie poinformować organizatora.
 5. Istnieje możliwość zapisania się na listę rezerwową.
 6. Termin warsztatów może zostać zmieniony z przyczyn losowych (np. zgłoszenia się zbyt małej liczby uczestników), o czym każdy z uczestników zostanie powiadomiony wcześniej drogą mailową. Zostanie zaproponowany inny termin kursu lub zwrot płatności.
 7. Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania warsztatów z przyczyn losowych. O fakcie odwołania warsztatów każdy z uczestników zostanie poinformowany,  a opłata za udział w warsztatach zostanie w całości zwrócona na konto użytkownika.
 8. Organizator zapewnia uczestnikom wszelkie potrzebne materiały. W cenę warsztatów jest również wliczony wypał kafelków w piecu ceramicznym i ich wysyłka do paczkomatu InPost. Istnieje możliwość odbioru osobistego wypalonego kafelka w Krakowie po wcześniejszym skontaktowaniu się z organizatorem (mailowo, telefonicznie lub poprzez social media). Wysyłka kafelków następuje do 21 dni od dnia odbycia się warsztatów.
 9. W trakcie warsztatów każdy uczestnik samodzielnie maluje jeden kafelek. Uczestnik może skorzystać z gotowych wzorów zaproponowanych przez organizatora lub namalować kompozycję według własnego pomysłu. Kafelek namalowany przez uczestnika jest jego własnością.
 10. Na miejscu odbycia się warsztatów uczestnik pojawia się kilka minut przed ich rozpoczęciem. W przypadku spóźnienia (korki itd.), uczestnik informuje organizatora telefonicznie lub poprzez social media.
 11. Warsztaty zaczynają i kończą się punktualnie o godzinie określonej w opisie.
 12. Zakup uczestnictwa w warsztatach na stronie azulkafelki.pl jest równoznaczny z akceptacją powyższego regulaminu.

Do zobaczenia na warsztatach! 🙂

Paulina Santos prowadzi warsztaty malowania kafli w Krakowie
Start Typing
Ta strona wykorzystuje pliki cookies.
Polityka prywatności