More details

Opinie o AZUL

Zobacz co piszą o AZUL osoby, które mi zaufały. Poznaj opinie klientów o moich ręcznie malowanych kafelkach:

Warsztaty – wieczór panieński

Chciałam Ci dać komentarz od Pani Młodej:

„Warsztaty mi się podobały, ciekawie opowiadała no i samo malowanie extra, chociaz ja chciałabym spróbować tez ta tradycyjna metoda 😉”
Ja natomiast, jestem pod wrażeniem kolorów i kształtów jakie można nadać czystej kafelce. Twoje warsztaty były super pomysłem na spędzenie razem czasu i rozpoczęcie panieńskiego.
Olga

Prezent od koleżanki

Prześliczna płytka. Idealny, oryginalny, spersonalizowany prezent! Dzięki koleżance od której dostałam płytkę, na pewno zwrócę się po więcej! Dziękuje bardzo!

Alex

Kafelek z licytacji dla WOŚP

Piękny kafel od AZUL kafelki, który wspomógł WOŚP jest mój!
Aż by się chciało zrobić remont w domu, żeby mieć takie kafle na ścianie w łazience lub kuchni!
Jak ktoś szuka pięknych rzeczy- to Paulina robi takie cudeńka!
Kinga

Kafelki malowane na życzenie

Kiedy zobaczyłam ofertę kafelków zdobionych w stylu portugalskim, przejrzałam cała opowieść artystki na jej fb i pomyślałam sobie, że spytam o możliwość wykonania wzorów wybranych przeze mnie. Od razu się zgodziła i wystarczyło przesłać zdjęcia z obrazkami które chciałam mieć i już po paru dniach dostałam projekty. Jestem bardzo wymagająca, jeśli chodzi o szczegóły więc poprosiłam o parę drobnych poprawek i natychmiast moja prośba została spełniona. Jestem zachwycona efektem końcowym i serdecznie polecam każdemu, komu zależy na pięknym spersonalizowanym zamówieniu, by skontaktował się z firmą AZUL aby już za chwilę cieszyć się dziełem artystki.

 

Krysia

Kuchnia z mixem motywów holenderskich

Paulina, I just want to tell you that I enjoy your tiles every day, multiple times per day.   You are talented.  Many thanks for making this all happen.

Opinia na temat kafli AZUL
Stan

Morski mix mini-kafelków

Kafelki wyglądają wspaniale i są „miłe dla oka”.
Dziękuję za wysyłkę, dotarły w całym kawałku dosłownie.

Avatar przedstawiający postać kobiety
Beata

Kuchnia jak dżungla

„Urządzenie tej kuchni było wyzwaniem, ponieważ ma ona niespełna 4,4m2 i północną wystawę. Dlatego zdecydowaliśmy się na jasna podłogę, białe ściany i jasne szafki oddzielone jedynie ciemnym blatem. To rozwiązanie było bezpieczne i rzeczywiście rozjaśniło kuchnię. Nie miałam dobrego pomysłu, na kafelki między szafkami, dlatego zastosowaliśmy rozwiązanie tymczasowe, które, jak to zwykle bywa w takich przypadkach, przetrwało prawie 2 i pół roku. Ciągle zatem czegoś nam w kuchni brakowało, z czasem przyzwyczailiśmy się do niej i trochę znudziliśmy. W końcu dałam się Paulinie namówić, żeby postawić na kolor i intensywny wzór. Ponieważ w każdym pokoju mam mnóstwo roślin, a w kuchni nie było na nie miejsca, zdecydowaliśmy się zrobić dżunglę na kaflach. Już w trakcie montażu wiedziałam, że to był strzał w dziesiątkę. Kuchnia ożyła i nabrała charakteru. Wzór jej nie zdominował, mimo moich początkowych obaw. Płytki zamontowaliśmy kilka miesięcy temu i nie tylko, że nam się nie znudziły, ale naprawdę z przyjemnością wchodzimy do kuchni i przygotowujemy posiłki, a nawet z przyjemnością sprzątamy 😃
Paulina potrafi zatem nie tylko przeszczepić Portugalię do Polski, ale także świetnie dopasować swoje kafle do indywidualnych potrzeb odbiorcy, nawet jeżeli wymaga odejścia od tradycyjnych, bądź nawiązujących do tradycyjnych wzorów Azulejos 🥰
Avatar przedstawiający postać kobiety
Natalia

Kafelki ślubne

„AZUL made our Portugese-Polish wedding very special! Beautiful tiles not only decorated the weeding tables, but will decorate our guests homes, as we gave them beautiful tiles with magnets as souvenir from our wedding. All handmade by AZUL kafelki!! Project, done by Paulina, connect portuguese azulejo with polish folklore theme, became inspiration for all decorations for the reception and even the wedding cake 🙂Thank you AZUL kafelki for your excellent cooperation and making this day so unique and beautiful!

Avatar przedstawiający postać kobiety
Paulina

Prezent świąteczny dla Brata

„Bardzo polecam! Efekt pracy przerósł moje oczekiwania, portret pieska wyszedł przecudnie! Takie kafelki to świetny pomysł na spersonalizowany prezent, szczególnie jeśli ktoś lubi klimaty portugalskie. BARDZO, BARDZO dziękuję!!!”

Avatar przedstawiający postać kobiety
Ania

Śródziemnomorski klimat

„Gorąco polecam wszystkim, którzy szukają czegoś unikatowego. Dzięki płytkom Pauliny nasze mieszkanie zyskało niepowtarzalny śródziemnomorski klimat. Pani Paulina pomaga dostosować wzory płytek do indywidualnych oczekiwań klienta.”

Avatar przedstawiający postać kobiety
Kornelia

Kafle do kuchni

„Dziękujemy Paulinko za przepiękne kafelki, które wkrótce udekorują naszą kuchnię😍❤️nie możemy się już doczekać tego wspaniałego portugalskiego klimatu, który dla nas stworzyłaś 😘😘😘”

Avatar przedstawiający postać kobiety
Ilona

Kafelki do kuchni

„A Paulina é uma verdadeira artista, os seus azulejos são pintados à mão dando um toque de alegria e vida a qualquer parte da casa! No meu caso dando o carácter alegre tão tipicamente português à cozinha!”

Opinia na temat kafli AZUL
Nuno

Panel z Logo

„Obrigado Paulina pelo magnifico logo feito num painel de azulejos para o nosso negócio „Tasca Portuguesa”. Azul kafelki tem sido a nossa escolha quando procuramos obras em azulejo feitas à mão e personalizadas. A qualidade é sempre 100% e a cooperação excelente. Recomendo!”

Opinia na temat kafli AZUL
Ricardo (Tasca Portuguesa Foodtruck)

Prezent świąteczny dla Mamy

„Znalazłam Paulinę szukając prezentu dla Mamy na Święta. Kafelki od razu mi się spodobały. Paulina szybko ustaliła ze mną szczegóły, opowiedziała jakie są opcje. Wybrałam kilka wzorów, w tym jeden na zamówienie. Kafelki przyszły do mnie szybciej niż zakładałam. Pięknie wykonane, mama była zachwycona. Bardzo polecam.”

Avatar przedstawiający postać kobiety
Aleksandra

Zakup to był impuls

„Do zakupu skłonił mnie impuls. Akurat wtedy Paulina wrzuciła storiesa „co mogłabym namalować dla Ciebie” 😅Moje pierwsze wrażenie było pozytywne, kafelki był pięknie zapakowane. Widać że malowane ręcznie. Najbardziej podoba mi się ręczna robota, i to że Paulina zrobiła kafle dla mnie 😍 Podobał mi się kontakt w czasie trwania procesu malowania, to że Paulina dopytywała. Czułam, że pamięta o moim zamówieniu, a nie że robi je przy okazji. Poleciłam jej kafle innym od razu ☺”

Avatar przedstawiający postać kobiety
Halina (oh! cott)

Prezent dla koleżanki

„Kafelek przygotowany przez AZUL okazał się cudownym, spersonalizowanym prezentem dla mojej przyjaciółki. Szukałam czegoś niepowtarzalnego, co będzie przypominać jej o Krakowie z którego się wyprowadza. Paulina podsunęła mi koncepcje i zaproponowała wzór. Świetnie się z nią współpracowało, bo widać, że ma talent i fach w ręku. Na pewno wrócę po kolejny kafelek!”

Avatar przedstawiający postać kobiety
Judyta

Prezent na Walentynki

„Do kupna produktu zachęciło mnie zainteresowanie mojej partnerki kafelkami azulejos. To bardzo dobrej jakości produkt, a w tym unikatowy (zamówienie na zlecenie). Poleciłbym każdemu kto szuka pomysłu na ciekawy i niecodzienny upominek i jest zafascynowany kulturą Portugalii i śródziemnomorską.”

Opinia na temat kafli AZUL
Tomek

#caringissharing
Po otrzymaniu paczki podziel się opinią na temat mojego produktu.

Start Typing
Ta strona wykorzystuje pliki cookies.
Polityka prywatności