Czemu niby miałabyś wybrać kafle ręcznie malowane skoro markety budowlane pełne są płytek o wielu wzorach i w przystępniejszych cenach? I to płytka i to płytka. Jedną i drugą zamontujesz na ścianie i plamy z bulgoczącego sosu z nich zetrzesz. W czym więc tkwi różnica? W SZCZEGÓŁACH!

Kafelki ręcznie malowane mają swoje niedoskonałości i (może Cię to zdziwić!) – to jest ich największe piękno! Dlaczego? Bo widać po każdej jednej, że ktoś nad nimi faktycznie (i fizycznie) siedział i malował. Każdą jedną. Osobno. Ktoś poświęcił czas, talent i uwagę. Linie bywają minimalnie nierówne, kolory mają wiele odcieni. Nie są jednolitą nadrukowaną plamą (czasem jeszcze z widocznymi pikselami). Każdy kafelek jest inny. KAŻDY! I pomyślisz sobie, że to nie jest produkt dla każdego? Oczywiście! Masz rację! Kafelki ręcznie malowane NIE SĄ dla każdego i nie do każdego domu będą pasować. Ale może będą pasować do Twojego Domu Marzeń?💙

Portfolio AZUL to projekty indywidualne. Kafelki ręcznie malowane z dbałością o szczegół, najczęściej z niebieskim wzorem – bo taki klienci najczęściej wybierają. Kafle trafiają na ściany, blaty, stoły (jako podkładki pod kubek) i na lodówki (jako magnesy). Płytki azulejos dostępne są w moim sklepie, a tutaj możesz zobaczyć przykłady moich realizacji. Płytki we wzory kwiatowe, portugalskie, ze zwierzętami, zainspirowane sztuką, płytki w kropki i płytki pasujące do ceramiki Bolesławiec (tak! takich właśnie kafli ludzie często szukają ;).

W moim portfolio zobaczysz obrazy ceramiczne ręcznie malowane na kafelkach w różnych rozmiarach. Przedstawiają pejzaże, zwierzęta, ludzi, czasem inspirowane są sztuką Japonii i Europy. Montowane są potem na ścianach po obu stronach Atlantyku. Towarzyszą ludziom przy przygotowywaniu posiłków, zaparzaniu kawy, popołudniowm relaksie na słonecznym tarasie. Nowoczesne płytki azulejos o zgeometryzowanych formach też znajdziesz w moim portfolio.

Napisz komentarz

Start Typing
Ta strona wykorzystuje pliki cookies.
Polityka prywatności