More details

Podziękowania dla gości weselnych

Przygotowujesz się do tego pięknego dnia już od dawna, może nawet od dnia kiedy poczułaś, że to właśnie jest „ten jedyny”. Przeglądasz magazyny, spędzasz długie godziny na grupach facebookowych dedykowanym ślubom. Wybrałaś białą sukienkę. Zdecydowałaś się na tren, welon albo kwiaty we włosach. Na biżuterię ze złota albo z sutaszu. Na bukiet z róż albo peonii. Wspólnie z ukochanym zadecydowaliście o smaku tortu weselnego. Zaproszenia już zamówione, sala też (już dawno, wiadomo!). Lista gości też już gotowa. Najbliżsi przeżywają z Wami tę radość i podekscytowanie. Nie możecie się doczekać pierwszego tańca. Dla Was to będzie niezapomniany dzień! I chcecie go świętować z najbliższymi. I chcielibyście, żeby się dobrze bawili, i żeby też zapamiętali ten dzień na dłużej.

Chcecie podziękować gościom za obecność i za wsparcie. Zastanawiasz się jakie podziękowania dla gości weselnych wybrać. Czekoladki zjedzą, konfitury też, nalewki wypiją a Tobie zależy na czymś co zostanie na chwilę dłużej i co będzie przypominać o Waszym pięknym dniu.

Pomyśl o magnesach personalizowanych

Ceramiczne, kwadratowe mini-kafelki w rozmiarze 7.5×7.5 cm mogą witać Twoich gości za każdym razem kiedy oni będą sięgać do lodówki (czyli można założyć, że dość często ;)). Magnesy to też jedne z najchętniej przywożonych pamiątek z podroży, lubimy podarowywać je innym i sobie. Zabudowane lodówki nie są przyjazne magnesom, ale nadal popularne tablice magnetyczne – już tak!

Magnesy z Waszymi imionami, datą, motywem przewodnim wesela, z Twoim ulubionym kwiatem (tym, który wybrałaś do swojego bukietu) albo nawet z… jednorożcem (jeśli akurat lubisz jednorożce 😉 ).

Niby podoba Ci się ten pomysł, ale nie wiesz czy u Ciebie się sprawdzi. Jesteś ciekawa

jak mogą takie podziękowania dla gości weselnych wyglądać?

Przeczytaj historię przygotowań do wesela Pauliny i Ricardo, polsko-portugalskiej pary moich klientów, którzy pobrali się na Mazurach.

Obojgu zależało na wybraniu motywu dekoracyjnego, który będzie fajnie wyglądał i na zaproszeniach i na numerach stołów. Ważna była możliwość jego wykorzystania w pamiątkach dla gości.

To co tradycyjnie kojarzy się z Portugalią to kafelki azulejos. Tutaj wybór był więc oczywisty! – kafelki ceramiczne musiały się znaleźć na weselu! Decyzja o motywie już nie była tak łatwa. Paulina chciała więcej koloru, Ricardo twierdził, że azulejos musi być niebieskie. Po burzy mózgów (nawet kilku burzach 😉 ) i dyskusjach Państwo Młodzi zdecydowali się na kolor niebieski i na wzór nawiązujący do folkloru łowickiego. Cudowne połączenie – polska i portugalska tradycja splotły się w jedno💙
Żeby zachować charakter „ślubny” do każdego kafelka dodałam jeszcze ich imiona.

Numery stołów, zaproszenia, menu, okładka Księgi Gości, a nawet tort – wszystko spinał w klamrę niebieski kwiat łowicki💙💙💙.

Zobacz zachwycający rezultat naszych starań💙:

Paulina napisała mi też piękny feedback:

„Projekt łączył portugalskie azulejos z polskim folklorem i stał się inspiracją dla wszystkich dekoracji (włącznie z tortem :)) Dziękuję AZUL za doskonałą współpracę i sprawienie, że ten dzień był tak wyjątkowy i piękny!”

Za udostępnienie zdjęć z wesela dziękuję Paulinie i Ricardo. Autorem zdjęć jest Łukasz Klimowicz

Co chciałabyś by goście zapamiętali z Twojego wesela?
Co chciałabyś by o weselu im przypominało?

1000 1000 Paulina Santos
4 komentarze

Napisz komentarz

Start Typing
Ta strona wykorzystuje pliki cookies.
Polityka prywatności